Zebranie z rodzicami

Utworzono: czwartek, 25, wrzesień 2014 Administrator

Zebranie z Rodzicami – 25 września 2014 roku (czwartek)

 

16.30                   zebrania ogólne

17.00         zebrania klasowe z wychowawcami

Szkoła Podstawowa

Kl IV – wych. mgr Anna Frydman - Misiuro - sala 3 parter

Kl V – wych. mgr Marta Krupa - sala 2 parter

Kl VI – wych. lic. Katarzyna Kozioł - sala 6 piętro

 

Publiczne Gimnazjum

 

Kl I – wych. mgr Grzegorz Skrzyniarz - sala 2 piętro

Kl II – wych. mgr Agata Moździerz - sala 3 piętro

Kl IIIa - wych. mgr Halina Cygar, wz. mgr Ewa Duda - sala 4 piętro

Kl IIIb - wych. mgr Renata Januś - sala 5 piętro

Narodowe Czytanie 2014

Utworzono: niedziela, 14, wrzesień 2014 Administrator

nc6

5 IX2014r. (piątek) Narodowe Czytanie (NC) to zainicjowana w 2012 roku ogólnopolska akcja publicznej lektury największych polskich dzieł literackich. Czytanie zostało nazwane "narodowym", aby podkreślić jego powszechny i egalitarny charakter. W poprzednich edycjach czytano dzieła Adama Mickiewicza i Aleksandra Fredry, w tym roku w III edycji będzie czytana "Trylogia" Henryka Sienkiewicza. Publiczne czytanie w Warszawie podobnie, jak i w całej Polsce rozpocznie się 6 IX o godzinie 12.00 w Ogrodzie Saskim z udziałem inicjatora projektu Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Kontynuować czytanie będą znani polscy aktorzy, przeczytają „Potop” – jedną z najsłynniejszych polskich powieści, której pierwsze odcinki pojawiły się w prasie 130 lat temu.

Czytaj więcej...

Wrzesień 2014 w naszej szkole

Utworzono: piątek, 05, wrzesień 2014 Administrator

"Każdy przecież początek to tylko ciąg dalszy,

a księga zdarzeń zawsze otwarta w połowie”

/W.Szymborska/

WRZESIEŃ W NASZEJ SZKOLE

Zespół Szkół im. O. Władysława Witkowskiego – Redemptorysty w Karwodrzy

 

1. Godne uwagi:

- 1 września 2014r uczniowie, rodzice i nauczyciele spotkali się na uroczystym apelu w budynku Zespołu Szkół w Karwodrzy, aby zainaugurować rok szkolny

- 2 września rozpoczęliśmy rok szkolny 2014/2015 mszą świętą w Bazylice Mniejszej w Tuchowie

- 22 września przypada siódma rocznica nadania imienia O.W. Witkowskiego-Redemptorysty Zespołowi Szkół w Karwodrzy. W ramach obchodów dnia Patrona odbędą się konkursy wiedzy          o życiu i działalności Ojca W. Witkowskiego oraz na najciekawszą gazetkę związaną z Patronem.

- wykaz podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2014/2015 w SP i PG w Karwodrzy znajduje się na stronie internetowej szkoły.

- począwszy od 1 września r. szk. 2014/2015 w klasie I gimnazjum wprowadzony został dziennik elektroniczny. Rodzice uczniów klasy I w celu uzyskania dostępu do dziennika elektronicznego powinni dostarczyć adresy e-mail do wychowawcy klasy. O szczegółach korzystania z dziennika Rodzice zostaną poinformowani na pierwszym zebraniu klasowym.

Czytaj więcej...

Nowy rok szkolny

Utworzono: środa, 03, wrzesień 2014 Administrator

rs21 IX 2014r. (poniedziałek) Po dwumiesięcznej przerwie wakacyjnej uczniowie Zespołu  Szkół w Karwodrzy wrócili do szkolnych ławek. W uroczystej inauguracji roku szkolnego udział brali nauczyciele, dyrekcja, uczniowie a także rodzice. Zebranych powitała dyrektor szkoły Pani Ewa Sawicka, która szczególne słowa skierowała do nowych uczniów klasy czwartej Szkoły Podstawowej i do uczniów klasy pierwszej Gimnazjum. Życzyła im, jak i pozostałym uczniom sukcesów w nauce i dużo wytrwałości w dążeniu do wyznaczonego celu. Zwróciła również uwagę na bezpieczne zachowanie w szkole, jak i poza nią. Następnie przedstawiła zebranym organizację nowego roku szkolnego. Wspomniała także o 75. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Te tragiczne chwile zebranym przybliżyli uczniowie klasy I i II gimnazjum w formie montażu słowno-muzycznego pt. „Nigdy więcej wojny”. Pamięć ofiar uczczono minutą ciszy. Po zakończonej akademii uczniowie rozeszli się na spotkanie z wychowawcami.

 

rs52 IX 2014r.(wtorek) W tym dniu odbyła się inauguracja roku katechetycznego. Rozpoczęła ją Msza święta W Bazylice Mniejszej w Tuchowie. Uroczystość umożliwiła zebranym nawiązanie więzi duchowej i wspomnienie osoby Patrona Zespołu Szkół o. Władysława Witkowskiego - Redemptorysty. Na zakończenie nabożeństwa zabrał głos proboszcz i kustosz sanktuarium o. B. Augustowski CSsR, który podziękował uczniom i nauczycielom za przybycie i udział w nabożeństwie.

Czytaj więcej...

Dziennik elektroniczny w ZS w Karwodrzy

Utworzono: piątek, 29, sierpień 2014 Administrator

Od 1 września 2014 r. w Publicznym Gimnazjum w Karwodrzy z inicjatywy dyrektora szkoły – mgr Ewy Sawickiej oraz grupy nauczycieli biorących udział w programie „Aktywna edukacja”, w I klasie gimnazjum zostanie wprowadzony dziennik elektroniczny, którego zadaniem jest usprawnienie pracy nauczycieli i lepsza komunikacja z Rodzicami.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2014-2015

Utworzono: środa, 27, sierpień 2014 Administrator

 

OGŁOSZENIE

 

            Dyrekcja Zespołu Szkół im. o. W. Witkowskiego-Redemptorysty w Karwodrzy uprzejmie informuje, że inauguracja roku szkolnego 2014/2015 odbędzie się  w siedzibie szkoły w dniu 1 września 2014 r. (poniedziałek)   o godz. 9:00.

UCZNIÓW PROSIMY

O PRZYNIESIENIE OBUWIA NA ZMIANĘ

Czytaj więcej...

Wykaz podręczników stosowanych w roku szkolnym 2014/2015 w ZS w Karwodrzy

Utworzono: piątek, 27, czerwiec 2014 Administrator

podr

 

Wykaz podręczników dla szkoły podstawowej oraz publicznego gimnazjum obowiązujących w roku szkolnym 2014/2015:

podręczniki sp 

podręczniki pg

Copyright 2012 ZS w Karwodrzy
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free