Dziennik elektroniczny w ZS w Karwodrzy

Utworzono: piątek, 29, sierpień 2014 Administrator

Od 1 września 2014 r. w Publicznym Gimnazjum w Karwodrzy z inicjatywy dyrektora szkoły – mgr Ewy Sawickiej oraz grupy nauczycieli biorących udział w programie „Aktywna edukacja”, w I klasie gimnazjum zostanie wprowadzony dziennik elektroniczny, którego zadaniem jest usprawnienie pracy nauczycieli i lepsza komunikacja z Rodzicami.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2014-2015

Utworzono: środa, 27, sierpień 2014 Administrator

 

OGŁOSZENIE

 

            Dyrekcja Zespołu Szkół im. o. W. Witkowskiego-Redemptorysty w Karwodrzy uprzejmie informuje, że inauguracja roku szkolnego 2014/2015 odbędzie się  w siedzibie szkoły w dniu 1 września 2014 r. (poniedziałek)   o godz. 9:00.

UCZNIÓW PROSIMY

O PRZYNIESIENIE OBUWIA NA ZMIANĘ

 

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW

w dniu 1 września 2014 r. na poszczególnych przystankach:

 

autobus – p. Zbigniew Kamykowski

- Słona Góra - Krzyżówka                           godz. 8:30

- Parking Piotrkowice                                 godz. 8:35

- Zabłędza Kasztan                                     godz. 8:38

- Zabłędza – przystanek PKS                      godz. 8:40

- Zabłędza – szkoła                                    godz. 8:42

 

autobus „KAMBUS”

- Łowczów                                                godz. 8:30

- Łowczów - Krzyżówka                            godz. 8:33

- Piotrkowice - klub                                  godz. 8:35

- Piotrkowice - KAMBUS                           godz. 8:37

- P. Sikora                                                godz. 8:40

 

 

MSZA ŚW. INAUGURUJĄCA ROK SZKOLNY

 

odbędzie się dnia 2 września 2014 r. o godz. 8:00

w Bazylice Mniejszej w Tuchowie.

 

Dyrektor

Zespołu Szkół w Karwodrzy

mgr Ewa Sawicka

 

 

Wykaz podręczników stosowanych w roku szkolnym 2014/2015 w ZS w Karwodrzy

Utworzono: piątek, 27, czerwiec 2014 Administrator

podr

 

Wykaz podręczników dla szkoły podstawowej oraz publicznego gimnazjum obowiązujących w roku szkolnym 2014/2015:

podręczniki sp 

podręczniki pg

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Utworzono: piątek, 27, czerwiec 2014 Administrator

koniec rokuUczniowie Zespołu Szkół w Karwodrzy uroczystym apelem pożegnali szkołę i udali się na upragnione wakacje.

Podczas uroczystości pani dyrektor Ewa Sawicka pogratulowała uczniom, którzy zapracowali na świadectwo z czerwonym paskiem i systematycznie uczęszczali do szkoły, czyli uzyskali 100% frekwencję.

Wszystkim życzono radosnych wakacji i przypomniano o zasadach bezpiecznego wypoczynku.

Koncert gitarowy

Utworzono: czwartek, 26, czerwiec 2014 Administrator

gitarzysta1Dnia 18.06.2014 r. w ZS w Karwodrzy odbył się koncert muzyczny „Sztuka gry na gitarze”. W koncercie uczestniczyli niemal wszyscy uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum. W wykonaniu artysty usłyszeliśmy przede wszystkim utwory kompozytorów hiszpańskich. Jednak nasze największe zainteresowanie wzbudziły utwory Fryderyka Chopina napisane na gitarę.gitarzysta 2
Z myślą o młodzieży gitarzysta wykonał również kilka hitów znanych zespołów rockowych, m. in. Lady Pank.
Uczniowie mieli okazję uczestniczenia w koncercie muzyki na żywo i spotkania z artystą, któremu zadawali wiele nurtujących ich pytań. Koncert zakończył się burzliwymi oklaskami.

"Ostatni raz z moją klasą"

Utworzono: czwartek, 26, czerwiec 2014 Administrator

pożegnanie III25 czerwca 2014 r. uczniowie klasy III gimnazjum pożegnali się z nauczycielami i szkołą podczas akademii szkolnej. Wspomnieli nauczycieli i lekcje, w których uczestniczyli podczas trzyletniej edukacji. Wskazali sposób kształtowania ucznia podczas wieloletniej nauki w szkole. Życzliwe i mądre słowa przepleciono melodyjnymi i nostalgicznymi piosenkami – „Ostatni raz z moją klasą”, „ Ważne są tylko te dni”.
Starszych kolegów pożegnali drugoklasiści, wręczając im ordery oraz upominki.
Na zakończenie klasa trzecia podziękowała nauczycielom, którzy przez trzy lata nauki wpajali im wiedzę i dawali wskazówki jak żyć.
Końcowym etapem akademii pożegnalnej było wręczenie nagród za osiągnięcia edukacyjne, sportowe oraz działalność w Spółdzielni Uczniowskiej „Feniks”, które przekazała zwycięzcom pani dyrektor Ewa Sawicka.
    kl6 Następnego dnia odbyła się uroczysta akademia "Ale to już było", podczas której klasa VI pożegnała się z rówieśnikami szkoły podstawowej. Zostały też wręczone nagrody za czytelnictwo.

Wycieczka Spółdzielni Uczniowskiej "Feniks"

Utworzono: czwartek, 26, czerwiec 2014 Administrator

wycieczka feniksUczniowie ze Spółdzielni Uczniowskiej „Feniks” działającej przy ZS w Karwodrzy wyruszyli w dniach 10 – 11 czerwca 2014 r. w wycieczkę turystyczno-krajoznawczą. Tym razem wybraliśmy Beskid Niski. Zwiedzaliśmy ruiny zamku w Odrzykoniu, Rezerwat Przyrody „Prządki”, gdzie wysłuchaliśmy wielu ciekawych legend i opowieści o tym regionie Polski. Zwiedziliśmy miasto Krosno z jego zabytkami: wieżę Farną, kościół oo. Franciszkanów pw. NMP, bazylikę Kolegiacką, kamienicę i Muzeum Rzemiosła. Dotarliśmy też do pustelni św. Jana z Dukli. Na noc zatrzymaliśmy się w ośrodku w Chyrowej, gdzie przy wspólnym ognisku odpoczywaliśmy piekąc kiełbaski i wesoło śpiewającwycieczka feniks 2. Następnego dnia zwiedziliśmy byłą cerkwię i udaliśmy się do Zyndranowej, aby uzyskać interesujące informacje (Muzeum Kultury Łemkowskiej) o rdzennych mieszkańcach tego regionu – Łemkach.
Pokonując własne słabości zdobyliśmy górę Cergową, rozpoczynając podejście z Nowej Wsi, a schodząc do Lubatowej. Byliśmy także w Iwoniczu Zdroju, aby odpocząć i zregenerować siły w pijalni wód mineralnych, i usłyszeć ciekawą historię źródełka Bełkotka. W drodze powrotnej mieliśmy niezwykłą okazję zwiedzić drewniany kościół z XV w. w Haczowie, który wpisany jest na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Z wycieczki przywieźliśmy wiele niezapomnianych wrażeń.

Copyright 2012 ZS w Karwodrzy
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free